گواهی

ISO 9001

ISO 9001 یک استاندارد بین المللی برای تعریف سیستم مدیریت کیفیت (QMS) است. این استاندارد  معیارها (یا استانداردهای) مختلفی را برای تعریف اصول مدیریت کیفیت مانند تمرکز بر مشتری، بهینه سازی رهبری و مدیریت در سازمان، بهبود و تنظیم دقیق فرآیندهای داخلی و روشهای کلی بهبود مستمر، مشخص می کند.

اخذ گواهینامه ایزو 9001، ایزو 9001 الزامات مربوط به سیستم مدیریت کیفیت را در سازمان های درخواست کننده اجرایی می کند. اهداف استاندارد ایزو 9001 نیاز به نشان دادن توانایی خود در ارائه مداوم محصولات و خدمات همینطور افزایش رضایت مشتری بیان می شود.

گواهی

IQNet

IQNet  گسترده ترین شبکه بین المللی صدور گواهینامه می باشد که از سال 1990 با حدود 40 همکار مرجع صدور گواهی دهنده ایزو با بیش از 200 شرکت های تابعه در سراسر جهان فعال شده است هر یک از همکاران IQNet در منطقه فعالیت خود بعنوان یک رهبر فعالیت می نمایند .

هدف عمده از تشکيل شبکه جهاني کيفيت، به رسميت شناختن و ارتقاء اعتبار گواهينامه‌هاي صادره از سوي اعضاي آن است، بدين ترتيب که گواهينامه صادره توسط يک عضو IQNet در يک کشور، نزد ساير اعضاي آن در کشورهاي مختلف جهان، معتبر، قابل ارتقاء و تمديد مي‌باشد.

گواهی

IATF 16949

گواهینامه IATF 16949 ، استاندارد سیستم‌های مدیریت کیفیت برای صنایع خودروسازی است. استاندارد سیستم مدیریت کیفیت، ISO 9001:2015 را به‌عنوان پایه و اساس استاندارد اعمال می‌کند و جدیدترین استانداردهای خودرو در سراسر جهان را شامل می‌شود.

استاندارد IATF 16949 صنعت خودرو الزامات سیستم مدیریت کیفیت برای طراحی و توسعه، تولید، و به هنگام موضوعیّت، مونتاژ، نصب و راه اندازی، و خدمات محصولات مرتبط با خودرو، از جمله محصولات با نرم افزار تعبیه شده را تعریف می نماید.

این استاندارد صنعت خودرو برای سایتهای سازمان که در آن تولید قطعات تولیدی مشخص شده ی مشتری، قطعات خدمات، و (یا) قطعات جانبی ایجاد میشوند، به کار بُرده میشود.

این استاندارد باید در سراسر زنجیره ی تامین صنعت خودرو به کار برده شود.