گروه صنعتی پیوند صنعت دانش با بیش از 12 سال سابقه کار در زمینه طراحی و تولید انواع قطعات برقی و دسته سیم خودرو در سال 1386 با شماره  293543 به ثبت رسید.
این شرکت با تکیه بر دانش و مهارت فنی پرسنل خود و تجربه مفیدی که در زمینه تولید انواع دسته سیم خودرو دارد با هدف تولید محصولات با سطح کیفیت بالا و برآورد سازی نیاز های مشتریان و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا تأسیس شده است.

پروفایل

شرکت گروه صنعتی پیوند صنعت دانش با بیش از 12 سال سابقه کار در زمینه طراحی و تولید انواع قطعات برقی و دسته سیم خودرو در سال 1386 با شماره  293543 به ثبت رسید.
این شرکت با تکیه بر دانش و مهارت فنی پرسنل خود و تجربه مفیدی که در زمینه تولید انواع دسته سیم خودرو داشت با هدف تولید محصولات با سطح کیفیت بالا و برآورد سازی نیاز های مشتریان با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا تأسیس شده و کلیه جهت گیری های آن با توجه به موارد ذیل شکل می گیرد.
2-امکانات تولیدی:
ماشین آلات و تجهیزات تولیدی:
2-1:دستگاه برش سیم (اتومات و نیمه اتومات)
2-2:دستگاه پرس ترمینال (اتومات و نیمه اتومات)
 Komax Alpha4332-3:دستگاه برش و پرس اتومات
Hotmelt2-4:دستگاه تزریق
2-5:دستگاه تست و اسکنردسته سیم و...
3- فضای کل شرکت:
3-1: شامل 2 سالن که فضای تولید3000 متر مربع می باشد و فضای اداری 300 متر مربع فضای انبار1500 متر مربع  می باشد.

4- شرکت گروه صنعتی پیوند صنعت دانش به عنوان یکی از تولید کننده های دسته سیم برای صنایع کشور و به ویژه صنایع خودرو سازی، الگوی تضمین کیفیت را بر مبنای ISO/TS 16949  ضمن در نظر گرفتن الزامات خاص مشتریان در طرح ریزی سیستم مدیریت کیفیت استاندارد در جهت دستیابی به رضایت مشتریان و توسعه فرهنگ مداوم انتخاب نموده است.